Dziś Dzień Edukacji Narodowej! - Powiat Słubicki

Jest to dzień szczególny dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Praca nauczyciela od zawsze pełniła niezwykle ważną funkcję w edukacji i wychowaniu, jednak w dzisiejszych czasach nabiera ona wyjątkowego znaczenia.
Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również, a może przede wszystkim, zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem oraz otwartości na nowe wyzwania, które stawiane są współczesnemu społeczeństwu.
Z okazji dzisiejszego święta pragniemy złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych powiatu słubickiego najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński wraz z zarządem powiatu
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza wraz z radnymi