Doradztwo zawodowe: cóż to takiego? - Powiat Słubicki

Jak powinno wyglądać profesjonalne i efektywne doradztwo zawodowe? Dla kogo jest skierowane oraz jakie wyzwania stoją przed nowoczesnym i fachowym poradnictwem branżowym?

Między innymi o tym rozmawiali uczestnicy wczorajszej konferencji, zorganizowanej w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Powiecie Słubickim.
Spotkanie otworzył starosta Marcin Jabłoński, a wzięli w nim udział dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi, a także pedagodzy i nauczyciele realizujący zadania z zakresu doradztwa zawodowego w swoich placówkach.