Marzena Kwiek nadal dyrektorem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Słubicach - Powiat Słubicki

- Coś się kończy, coś zaczyna – mówił przedwczoraj starosta Marcin Jabłoński, wręczając nominację na dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słubicach Marzenie Kwiek. Pani Marzena funkcję tę pełni od 22 lat, teraz będzie to robić przez kolejne 5.

- Pani dyrektor bardzo dobrze planuje i organizuje pracę merytoryczną poradni, prowadzi swoją placówkę zgodnie z przepisami prawa. Jest pracownikiem kompetentnym, odpowiedzialnym i zdyscyplinowanym – czytamy w piśmie starosty do Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Trudno o lepszą rekomendację, dlatego nie dziwimy się, że opinia kuratora w tej sprawie była pozytywna.
Pani dyrektor życzymy wszystkiego co najlepsze na nowym – starym stanowisku!