Poznaj z nami smaki świata! Wkrótce rusza Festiwal Food Tracków! - Powiat Słubicki

Czekaliśmy, załatwialiśmy, by wszystko dopiąć na ostatni guzik i... wreszcie możemy ogłosić: już za kilka tygodni rusza impreza, jakiej jeszcze w powiecie słubickim nie było!

Jeśli macie dość pospolitego schaboszczaka z kapustą lub kaszanki z grilla, to mamy coś specjalnie dla Was!
Już wkrótce na deptaku, tuż przy granicznym moście, zaparkuje kilkanaście food tracków, które zagwarantują jakość, staranność przygotowywania potraw ze wszystkich kontynentów, świeże składniki oraz autorskie dodatki! A to wszystko podane z pasją i oryginalnym pomysłem na menu.
Dania będą przyrządzane na miejscu, a nasi goście będą mogli obserwować cały proces przygotowywania.
A jak już pojemy, to... popijemy wyśmienitym piwem kraftowym. Cóż, tego po prostu nie można przegapić...
W imieniu starosty słubickiego Marcin Jabłoński, który jest współorganizatorem tej niecodziennej imprezy, serdecznie zapraszamy i... już dziś życzymy smacznego!