Nowy orzeł historycznie najwłaściwszy - Roland Semik o nowym herbie powiatu słubickiego - Powiat Słubicki

Nie milkną echa dyskusji na temat nowego herbu powiatu. Tuż przed weekendem głos w tej sprawie zabrał jego autor i specjalista w dziedzinie heraldyki oraz weksylologii Alfred Znamierowski (kilka postów niżej).
Tym razem

wypowiedział się Roland Semik, znany nam wszystkim regionalista i społeczny opiekun zabytków w powiecie słubickim, który przygotował obszerną, szczegółową i niezwykle ciekawą opinię na ten temat (do pobrania poniżej). Zachęcamy do zapoznania się z nią, naprawdę warto!

docNowy_orzel_historycznie_najwlasciwszy.doc353.5 KB