Wspólna zabawa, edukacja i integracja - Powiat Słubicki

- To była wspaniała wycieczka! – cieszy się Justyna Tyburczy, pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, która wraz z grupą osób niepełnosprawnych spędziła miniony weekend w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Gościmiu.

Wyjazd był okazją do integracji, wymiany doświadczeń, a także wspólnej zabawy. Uczestnicy brali udział w zajęciach psychoedukacyjnych, ale nie zabrakło także wielu atrakcji.
– Było ognisko, karaoke, kryty basen i rowerki wodne – wylicza Anna Rzeszotko, opiekun z PCPR.
- Pogoda nas nie rozpieszczała, ale dobre humory nas nie opuszczały - śmieje się pani Anna. Więcej zdjęć z wycieczki znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Wyjazd, w którym uczestniczyło 17 osób, odbył się w ramach projektu pn. „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.