Starosta podziękował naszym rodzinom zastępczym za ich poświęcenie - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

 Ta impreza to superpomysł, zabawa dla każdego! I jeszcze ta fantastyczna pogoda... - zachwycali się w piątek po południu zarówno młodzi, jak i trochę starsi uczestnicy pikniku, na który z okazji Dnia Rodzicielstwa dla Rodzin Zastępczych (obchodzony jest 30 maja), zaprosił ich starosta Marcin Jabłoński


Podczas rozpoczęcia zabawy towarzyszły mu członkinie zarządu powiatu: Amelia Szołtun i Danuta Sawicka oraz przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska.
- Starosta wręczył członkom naszych rodzin zastępczych specjalny list. Były to podziękowania za podjęcie się tej niełatwej roli. Wszyscy dostali też materiały promocyjne realizowanego przez nas projektu "Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach", w ramach którego odbyła się ta impreza - mówi nam Anna Gołębiowska, dyrektor słubickiego PCPR.
Żeby było jeszcze weselej, do gospodarstwa agroturystycznego Agro Naumiec w Białkowie zaproszono także wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" w Cybince, a o atrakcje zadbało Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta.
- Nasi podopieczni na pewno się nie nudzili! Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, balonowe cuda, bańki mydlane, fotobudka, a także konkursy, wśród których największym powodzeniem cieszył się ten kulinarny- śmieje się A. Gołębiowska, która wraz ze starostą oraz dyrektorką Naszej Chaty Dorota Łazarczyk zasiadła w jury. A trzeba dodać, że zadanie było niełatwe: wszak sałatka brokułowa tylko z pozoru wydaje się prosta do przyrządzenia!

Piknik został zorganizowany w ramach projektu pn. „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. 

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij