Drogie Mamy, dziś Wasze święto! - Powiat Słubicki

Wszystkim Mamom, z okazji Ich dzisiejszego święta, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sił, pogody ducha i spełnienia marzeń.
Dzień Matki to święto pełne miłości, Święto, w którym uświadamiamy sobie, że osobą której zawdzięczamy najwięcej, jest właśnie matka.
Życzymy wspaniałych chwil pełnych uśmiechu i nieustającego zadowolenia ze swoich pociech oraz by nigdy nie brakowało Wam zdrowia, bo to ono jest podstawą wszelkich działań.
By na Waszej drodze nigdy nie brakowało mądrych i oddanych przyjaciół, a także, by nie brakowało Wam sił i zaangażowania w przekazywaniu wartości swym dzieciom przez kolejne lata.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński​
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza​

A my, dołączając się do życzeń, publikujemy ciekawą infografikę, którą dostaliśmy od Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze.