Jakie plany na przyszłość mają członkowie Powiatowej Rady Seniorów? - Powiat Słubicki

W sali konferencyjnej starostwa odbyło się dziś posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów. Było to pierwsze spotkanie Rady po inauguracji jej prac w marcu.

W porządku dzisiejszych obrad znalazło się m.in. omówienie planu zamierzeń Powiatowej Rady Seniorów w Słubicach na I kadencję lat 2018-2021 czy dyskusja o problemach związanych z utworzeniem Ośrodka Geriatrii w szpitalu w Torzymiu.
Naszym seniorom towarzyszyła członek zarządu powiatu i przewodnicząca Komisji Sfery Społecznej przy Radzie Powiatu Danuta Sawicka. Mamy nadzieję, że obrady były owocne.