Drodzy strażacy, dziś Wasze święto! - Powiat Słubicki

W imieniu zarządu powiatu, powiatowych radnych oraz naszym własnym, z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim strażakom powiatu słubickiego wszystkiego, co najlepsze.
Dzień ten jest również okazją, by podziękować za Wasze poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy. Ryzykujecie często Waszym życiem i zdrowiem, spiesząc, by zdążyć na czas. To powoduje, że jesteście wzorem nie tylko rzetelności, ale także bohaterskiej postawy.
Serdeczne życzenia kierujemy także do strażaków będących na emeryturze. Jednocześnie prosimy ich o dalsze przekazywanie swojej cennej wiedzy i doświadczenia młodszym pokoleniom strażaków.
Niech fakt, że Wasza nieoceniona praca przynosi naszym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, daje Wam satysfakcję.
Swój mundur noście z dumą, a z każdej akcji wracajcie szczęśliwie do swoich bliskich.

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza