W Rzepinie podziękowaliśmy rolnikom - Powiat Słubicki

Tegoroczne żniwa przeszły do historii, jednak podziękowaniom rolnikom za ich pracę nie ma końca - za nami gminne dożynki w Rzepinie.

Sobotnie święto plonów rozpoczęła msza polowa. Następnie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy - trzeba przyznać, że jury miało twardy orzech do zgryzienia. Nie zabrakło sołeckich stoisk, gdzie kusiły lokalne smakołyki, zaś wieczorne koncerty przyciągnęły tłumy.

Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele powiatu słubickiego - reprezentowali go starosta Leszek Bajon oraz przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, był również członek zarządu powiatu Krystian Pastuszak. Dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z dożynek w Rzepinie znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.