Objadą całe województwo, by pomóc Michałkowi - Powiat Słubicki

Nie spoczęli na laurach: niedawno zakończyli rowerową wyprawę przez cztery województwa, teraz czas na kolejne – Daniel Krawczyk i Tomasz Adamczyk już w poniedziałek wyruszą w szczytnym celu na podbój województwa łódzkiego, zaś wyprawę objął swoim patronatem starosta Leszek Bajon.

- W cztery dni przejedziemy na rowerach przynajmniej 440 km, wyruszając z Sieradza, by przez Radomsko, Piotrków Trybunalski i Łowicz dotrzeć do Łodzi – mówi pan Daniel, który podkreśla, że będzie to już czternaste województwo pokonane przez niego na rowerze. Podobnie, jak poprzednio, nie będzie to zwykła wycieczka - każdy przejechany kilometr, to pomoc dla 4-letniego Michałka Bienia ze Słubic, który walczy z dystrofią mięśniową Duchenn'a. – Michał, by żyć, potrzebuje jeszcze około 9 milionów złotych. Czas ucieka – zaznacza D. Krawczyk. Na trasie rowerzyści będą zachęcali do wpłat na rzecz chorego chłopca. A dołączyć może każdy, wspierając zbiórkę.

Gratulujemy pomysłu, a Michałkowi życzymy zdrowia!

Link do wpłat: https://www.siepomaga.pl/rowerem-przez-polske-michal