W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym zrobiło się bajkowo - Powiat Słubicki

„Kot w butach”, „Kopciuszek”, „Jaś i Małgosia” czy „Pinokio” – któż nie zna tych tytułów? A prócz tego, że to klasyczne baśnie, łączy je coś jeszcze: zostały napisane przez europejskich twórców.

Te magiczne opowieści znają doskonale także uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy wzięli dziś udział w podsumowaniu projektu „Fantastyczny świat literatury europejskiej”, skupiającego się wokół bajek. Były konkursy, wyłoniono również autorów najładniejszych prac plastycznych, przedstawiających baśniowe postacie.

Nagrody wręczała dyrektorka ośrodka Alicja Pietrzyk wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciechem Skwarkiem. Dziękujemy nie tylko za zaproszenie, ale i przypomnienie najpiękniejszych bajek z dzieciństwa!