Podziękowaliśmy naszym rodzinom zastępczym - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Prawo jazdy, pozwolenie na budowę czy mapka geodezyjna - to, że takie rzeczy można załatwić w starostwie, wie chyba każdy. Ale ten jeden raz w roku dochodzi coś jeszcze, zupełnie niezwiązane z urzędowymi formalnościami - to fantastyczna zabawa! Czy to w ogóle możliwe?

- Dziś po raz czwarty udowodniliśmy, że jak najbardziej - mówił starosta Leszek Bajon, który wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosił rodziny zastępcze z całego powiatu oraz dzieci z „Naszej Chaty” na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Czego tu nie było! Ogromne dmuchańce od kunowickiej „Uśmiechniętej planety”, popcorn, naleśniki, ciasto, pierogi i przysmaki z grilla. Furorę robiły: cymbergaj, konsole z grami, siłomierz czy refleksomierz. Były też wirtualne gogle, balonowe cuda, tatuaże, bańki mydlane, a nawet automat do koszykówki.

Nie mogło zabraknąć podziękowań dla członków rodzin zastępczych - przekazano je wraz z upominkami. - Prócz serca dajecie tym dzieciom szansę na lepsze życie - podkreślał starosta.

Raz jeszcze dziękujemy za to, co robicie na co dzień i za... dzisiejszą zabawę! Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

 

Piknik zorganizowano w ramach projektu pn. „Aktywizacja drogą do sukcesu”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działania 6.9 Aktywna integracja społeczno-zawodowa.

uej

Udostępnij