Miłe odwiedziny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego - Powiat Słubicki

- Dziękujemy, że o nas pamiętacie, doceniamy waszą pracę i życzymy wszystkiego, co najlepsze w nadchodzących latach – mówili dziś nasi goście z Dziennego Domu Senior+, którzy odwiedzili starostę Leszka Bajona i wicestarostę Reginę Waszkiewicz. Okazją do tej przemiłej wizyty był początek nowej kadencji samorządu powiatowego, a także przypadający dzisiaj Dzień Samorządu Terytorialnego.

Seniorzy nie przyszli z pustymi rękami – przynieśli samodzielnie upieczone (i jakże pachnące!) ciasta. Dziękujemy!

Doprawdy, trudno o lepszy początek tygodnia.