Wielkanocnie u członków słubickiego oddziału Oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Powiat Słubicki

-  Pragniemy serdecznie podziękować za okazaną życzliwość oraz wsparcie materialne i finansowe w działaniach naszego oddziału w okresie kończącej się kadencji samorządowej - tak pisał w swoim liście do starosty Leszka Bajona Leopold Owsiak.

Szef zarządu słubickiego Oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkał się ze starostą wczoraj, podczas przedświątecznego zebrania członków zarządu oddziału. Były życzenia oraz... fantastyczny żurek.
Dziękujemy za zaproszenie i raz jeszcze życzymy wesołego alleluja!