13 stycznia jubileuszowy Koncert Noworoczny, pod patronatem starosty - Powiat Słubicki

Czekaliście? Wszak to już poświąteczna tradycja! 13 stycznia w Collegium Polonicum odbędzie się jubileuszowy, XXV Koncert Noworoczny. Patronat nad wydarzeniem objął starosta Leszek Bajon, również je dofinansowując. Co czeka nas w tym roku?

Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka filmowa, a scenę we władanie obejmie ulubiona przez słubiczan Orkiestra Symfoników Bydgoskich, pod batutą Barbary Weiser-Lady i Marka Czekały.

Usłyszymy także wspaniałe solistki: Emilię Czekałę, Alejadrinę Vazques z Meksyku oraz Sohn Yeoi-Young z Korei Południowej, zaś gościnnie wystąpią: Hanna Natkańska oraz Paweł Wiencek. Rzecz jasna, nie zabraknie chórów Adoramus i Eurythm, a także tancerzy ze Studia Tańca Bohema.

Bilety na koncert są dostępne w Państwowej Szkole Muzycznej w Słubicach, a rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 790 679 205.