Za nami kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku - Powiat Słubicki

Czy dzikie zwierzęta, żyjące na terenie powiatu, stanowią dla mieszkańców lub ich mienia zagrożenie? A jeśli tak, to w jaki sposób jemu przeciwdziałać? Między innymi o tym rozmawiali wczoraj członkowie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, której posiedzenie zwołał starosta Leszek Bajon.

Poruszono także temat, który od jakiegoś czasu frapuje wielu mieszkańców, związany z problemem chaosu komunikacyjnego w Słubicach i okolicach. Ponadto omówiono działania przeciwko niebezpieczeństwom, jakie niesie za sobą sezon grzewczy.