Lubuska kurator oświaty z wizytą w starostwie - Powiat Słubicki

O nowo utworzonej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach klasie wojskowej rozmawiał wczoraj starosta Leszek Bajon z lubuską kurator oświaty Ewą Rawą. Była również mowa o kontynuacji polsko-niemieckiego projektu, w ramach którego młodzież ze słubickiego Zespołu Szkół Licealnych może uczyć się w Miejskim Gimnazjum im. Karola Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Ponadto poruszono temat wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego, która odbędzie się 4 września w Słubicach.
- Chciałbym serdecznie podziękować pani kurator za wizytę. Spotkania takie jak te wiele wnoszą do naszej współpracy. A to wszystko dla dobra powiatowej edukacji – podsumowuje starosta.