Do zobaczenia we wrześniu! - Powiat Słubicki

Na buziach uśmiechy, w rękach świadectwa, a w głowach jedna myśl: od jutra wreszcie laba! Tak było w piątek w powiatowych szkołach, gdzie zabrzmiały ostatnie dzwonki.

W Zespole Szkół Licealnych bezpiecznych wakacji życzył starosta Leszek Bajon. Uczniów i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odwiedził wicestarosta Robert Włodek wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Ryszardem Chusteckim.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nauczycielom podziękowali: przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza oraz sekretarz powiatu Wioletta Grzęda.

Zaś w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim pojawił się członek zarządu powiatu Maciej Błoński, nie zabrakło także radnych: Krzysztofa Bohuszki i Bogdana Hajkowicza.

Wszystkim uczniom i nauczycielom raz jeszcze życzymy dobrego i zasłużonego wypoczynku!