Unijna kasa jest do wzięcia, trzeba tylko wiedzieć, jak po nią sięgnąć! - Powiat Słubicki

Działalność społeczna? Kulturowa? A może sportowa, edukacyjna czy inwestycje drogowe? Zdrowie mieszkańców? Jak najbardziej. Bo możliwości dofinansowania ze środków unijnych jest naprawdę mnóstwo!

Zaś tego, jak starać się o pieniądze z Brukseli w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027", można było się dowiedzieć na spotkaniu dla przedstawicieli gmin, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych, które w czwartek odbyło się w starostwie.

- To wielka szansa dla powiatu słubickiego na poprawę życia jego mieszkańców - podkreślali: członek zarządu województwa Marcin Jabłoński oraz starosta Leszek Bajon.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie!