Kolędowo i opłatkowo u naszych seniorów - Powiat Słubicki

Tradycyjne, wigilijne potrawy, dzielenie się opłatkiem oraz gromkie śpiewanie kolęd, a to wszystko w fantastycznym, radosnym klimacie, który jest znakiem firmowym tego miejsca – tak było dziś, podczas przedświątecznego spotkania w Dziennym Domu Senior+.

- Zawsze, kiedy tu przychodzę, czuję tę pozytywną energię, która bije od was i którą się zarażam. I to mimo codziennych problemów, z którymi niewątpliwie się borykacie – mówił wicestarosta Robert Włodek, składając świąteczne życzenia. Towarzyszyła mu sekretarz powiatu Wioletta Grzęda, nie zabrakło dyrektorki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anny Gołębiowskiej.

Dziękujemy za zaproszenie, prawdziwy przedsmak Gwiazdki, wyśmienite specjały... i cóż: raz jeszcze: zdrowych, wesołych!

Więcej zdjęć z wigilii naszych seniorów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.