Rozrywkowo i integracyjnie - Powiat Słubicki

„Kochaj różnym być" – to ciekawy projekt realizowany przez Stowarzyszenie po PROstu, który został dofinansowany ze środków powiatu słubickiego.

W jego ramach członkowie stowarzyszenia wzięli udział w integracyjnym spływie kajakowym, który pozwolił na bliższe poznanie się osób z różnych środowisk. To nie wszystko – uczestnicy projektu mieli także zajęcia uczące umiejętności społecznych, niezbędnych w miejscach publicznych, takich jak restauracje czy kawiarnie. - Serdecznie dziękujemy za możliwość realizacji naszych planów przy współpracy z powiatem słubickim – nie kryje radości Agnieszka Choina ze stowarzyszenia.

Cała przyjemność po naszej stronie!

Projekt dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2022 roku.

IMG20221124173304