Starosta i wicestarosta o potrzebach powiatowych placówek oświatowych - Powiat Słubicki

O bieżących problemach (nie tylko natury finansowej) powiatowych placówek oświatowych, rozmawiali dziś z ich szefami starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek.

Przybyli dyrektorzy: Zespołu Szkół Licealnych, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Centrum Usług Wspólnych.

Rozmawiano m.in. o potrzebach szkół, zwłaszcza tych remontowo-inwestycyjnych, które można by zaspokoić w przyszłym roku dzięki środkom z budżetu powiatu. Ustalono również, że podobne spotkania będą odbywać się regularnie.