Odeszła Jolanta Skręty, powiatowa radna. Dziękujemy za wszystko! - Powiat Słubicki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jolanty Skręty, cenionego pedagoga, powiatowej radnej i dyrektorki Zespołu Administracji Oświaty w Słubicach.

To niepowetowana strata: dla pani Jolanty dobro mieszkańców było priorytetem, ich sprawy, nie tylko te związane z edukacją, zawsze stały u niej na pierwszym miejscu. To sprawiało, że panią radną uznawano za wzór samorządowca. I po prostu: dobrego człowieka.

Jednocześnie składamy najszczersze kondolencje rodzinie.

Zarząd i Rada Powiatu Słubickiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Słubicach