Nasi seniorzy mieli swój bal - Powiat Słubicki

Październik? Wiadomo, to miesiąc seniora. A skoro tak – nie wypada siedzieć w domu, wszak trzeba ten czas dobrze spędzić. Jak? Na przykład na fantastycznym balu! Takim, jaki odbył się dziś w Collegium Polonicum. Wzięli w nim udział seniorzy z Dziennego Domu Senior+ oraz Klubu Seniora, działającego przy Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Wspaniałej zabawy życzyli: starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek. I taka właśnie była! Rozpoczęła się pokazem tancerzy z „Bohemy”, oklaski zebrał również recital uczniów słubickiej Szkoły Muzycznej. A potem przyszedł czas na pląsy przy nieśmiertelnych hitach.

Dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z dzisiejszego balu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.