Starosta nie mógł odmówić patronatu takiej zabawie! - Powiat Słubicki

W poniedziałek ruszył kolejny Lubuski Tydzień Seniora, ale członkowie słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, z niezastąpioną Kazimierą Chrzanowską na czele, rozpoczęli świętowanie już w sobotę, fantastyczną zabawą.

- Wasza pasja, energia i chęci zasługują na to, by pomagać wam na każdym kroku. Jestem dumny, że, w miarę swoich możliwości, mogę to robić. I nie zamierzam przestawać – deklarował starosta Leszek Bajon, który objął imprezę swoim patronatem, dofinansował ją, a każdego uczestnika obdarował słodkim upominkiem.

Furorę zrobił występ dziewcząt ze szkoły tańca Ginger. Potem zaś parkiet objęli we władanie seniorzy. I nie schodzili z niego do późna. Bardzo późna.

I właśnie o to chodziło. Bo przyznacie chyba, że taka chwila wytchnienia należy się im jak mało komu. Dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim seniorom z naszego powiatu życzymy wszystkiego co najlepsze, z okazji trwającego właśnie ich tygodnia!

Więcej zdjęć z sobotniej zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.