Pary zarzuciły wędki o puchar starosty - Powiat Słubicki

Blisko pół setki wędkarzy z całego powiatu wzięło udział w niedzielnych zawodach o Puchar Starosty Słubickiego, zorganizowanych nieopodal mostu w Kłopocie. Zmagania przebiegały w parach, w kategorii „spławik-grunt".

Po południu zważono ryby, a następnie wypuszczono je z powrotem do wody. Podsumowano również zawody. Puchary i nagrody wręczał starosta Leszek Bajon (który objął zmagania swoim patronatem i dofinansował je), w towarzystwie prezesa PZW Koła nr 1 w Cybince Rafała Dziemidowicza i członka zarządu powiatu Sebastiana Łukaszewicza. A oto złota trójka (a raczej szóstka):

Bezkonkurencyjną parą okazali się: Mariusz Mijalski i Michał Dorniak. Tuż za nimi uplasowali się: Mariusz i Zbigniew Mazurkowie, zaś trzecie miejsce na podium wywalczyli: Grzegorz Błażejewski i Rafał Dziemidowicz.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom!