Zabytkowe pojazdy ruszyły w rajd po powiecie - Powiat Słubicki

Pamiętacie majówkowy zjazd zabytkowych pojazdów przed starostwem? Zrobił on furorę wśród mieszkańców. Nic zatem dziwnego, że organizator, czyli słubicki Klub Pasjonatów Motoryzacji i Techniki „Nagar”, nie spoczął na laurach i przygotował kolejną fantastyczną imprezę z udziałem fanów motoryzacji - pierwszy rajd pojazdów zabytkowych „Zachodnia Stówka”.

Miłośnicy warczących silników (ponoć im starsze i głośniejsze tym lepsze) spotkali się w niedzielę na słubickim placu Bohaterów, by następnie przejechać przez Rzepin, Cybinkę i Urad, kończąc rajd ponownie w Słubicach. Trasa do przebycia? Wiadomo, 100 km, zgodnie z nazwą imprezy. Uczestników przywitał starosta Leszek Bajon, wraz z prezesem "Nagara" Markiem Walczakiem. A potem... start!

Na mecie rajdowców czekało ognisko z kiełbaskami, rozpalone na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Brawo za pomysł i organizację! Odliczamy już czas do kolejnej turbo-imprezy klubu!