Nasze szkoły z nowymi dyrektorami - Powiat Słubicki

Wieloletnia nauczycielka matematyki, fizyki i informatyki, pełniła również funkcję wicedyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach – Marzena Guźniczak została nowym dyrektorem Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach. Wybrano ją na pięcioletnią kadencję.

Również wspomniany Specjalny Ośrodek ma nowe kierownictwo - przez dziesięć miesięcy p.o. dyrektora będzie Alicja Pietrzyk, tamtejsza nauczycielka wychowania fizycznego oraz słubicka radna.

Jeśli chodzi o Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, tutaj zmian nie było: funkcję dyrektora przez kolejnych pięć lat będzie pełniła Małgorzata Kościńska.

Wszystkim trzem paniom stanowiska powierzył zarząd powiatu słubickiego, zaś nominacje wręczył, podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu, starosta Leszek Bajon (M. Kościńska odbierze dokument w innym terminie). Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!