Moc atrakcji dla dużych i małych - Powiat Słubicki

Za nami kolejny fantastyczny festyn rodzinny pod patronatem starosty Leszka Bajona!

Animacje i konkursy dla dzieci, na czele z wyścigami hobby horse, pokaz strażackiego sprzętu, loteria z supernagrodami, a także dmuchańce, siatkówka plażowa oraz przysmaki na słodko i z grilla – doprawdy, podczas dzisiejszego festynu rodzinnego w Laskach Lubuskich nie można było się nudzić!

Zorganizowała go sołtys Joanna Żak, zaś zabawę swoim patronatem objął i dofinansował starosta Leszek Bajon.

- Świetna organizacja i rozrywka dla każdego. A ciasto - po prostu niebo w gębie! - zachwycał się nie bez racji starosta. Wtórowała mu powiatowa radna Monika Karasińska.

Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.