Kto ukradł i zniszczył barierki przy ścieżce rowerowej? - Powiat Słubicki

Trudno znaleźć właściwe słowa (niewłaściwe same cisną się na usta), by opisać to, co stało się ostatniej nocy na niedawno wyremontowanej drodze z Nowych Biskupic do Rzepina. Biegnąca wzdłuż niej ścieżka rowerowa była odgrodzona od jezdni barierką z metalowych linek. To dla bezpieczeństwa rowerzystów. Niestety, w nocy ktoś ukradł... 300 metrów ogrodzenia, zaś uszkodził 900!

Sprawa już została zgłoszona policji, jednak jeśli ktoś był świadkiem tego czynu, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami lub ze starostwem.

Naprawa zajmie dużo czasu i pochłonie sporą kwotę. Wygląda więc na to, że tego lata rowerowe przejażdżki (oraz spacery) z Gajca do Rzepina nie będą należały do bezpiecznych, za co możemy tylko "podziękować" złodziejom i wandalom.