Najnowocześniejszy SOR w województwie coraz bliżej! - Powiat Słubicki

Przekonali się dziś o tym włodarze gmin powiatu słubickiego, którzy, z inicjatywy starosty Leszka Bajona i zarządu lecznicy, spotkali się w szpitalu. Rozmawiano m.in. o rychłym oddaniu do użytku Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, jak również o potrzebach i współpracy z gminami, w zakresie pomocy przy doposażeniu nowego obiektu.

- Takie spotkanie organizujemy cyklicznie, jednak tym razem wizyta nie ograniczyła się do gabinetu prezesa. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć, jak bardzo posunęły się do przodu prace na budowie. A największe wrażenie zrobiły niemal gotowe dwie supernowoczesne sale operacyjne. Wkrótce się nimi pochwalimy - zapowiada starosta.

- Prace idą zgodnie z planem. Uroczyste otwarcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zaplanowane jest na koniec czerwca - dodaje prezes lecznicy Adam Koniuk. Odliczamy zatem dni!