Prezydium młodych w komplecie - znamy już wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Powiatu oraz jej sekretarza - Powiat Słubicki

Podczas dzisiejszej, drugiej już sesji Młodzieżowej Rady Powiatu, radni wybrali swojego wiceprzewodniczącego oraz sekretarza. Zostały nimi odpowiednio: Agata Blachowska oraz Wanesa Kwiatkowska, obie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Przypomnijmy: pierwsza sesja nowo powstałej Rady odbyła się 31 marca. Wtedy też wybrano przewodniczącego - został nim Bartosz Surdyk z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego. Nie wyłoniono wówczas jego zastępcy oraz sekretarza, bo żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów - udało się to dopiero dzisiaj.

Całemu prezydium gratulujemy i życzymy owocnych obrad oraz zdecydowanych działań na rzecz młodych mieszkańców powiatu.