Za nami druga w tym roku sesja Rady Powiatu - Powiat Słubicki

Minutą ciszy w intencji ofiar wojny na Ukrainie, a także wręczeniem medalu Pro Patria Michałowi Sobocińskiemu (więcej w poprzednim artykule), rozpoczęła się wczorajsza sesja Rady Powiatu.

Radni wysłuchali sprawozdań z ubiegłorocznych działalności: Komendy Powiatowej Policji, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasza Chata”, zaś informację na temat bieżącej sytuacji w szpitalu przedstawił jego prezes Adam Koniuk.

Ponadto gratulacje przyjął radny Jan Hańbicki, któremu prezydent RP Andrzej Duda przyznał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.

han

dor