W Nowej Soli spotkali się starostowie z Lubuskiego - Powiat Słubicki

Omówienie kwestii uchodźców z Ukrainy było głównym tematem wczorajszego konwentu starostów z Lubuskiego w Nowej Soli, w którym wziął udział także starosta Leszek Bajon. Ponadto nie zabrakło m.in. wicemarszałka województwa Łukasza Poryckiego, który przedstawił możliwości wsparcia ze środków unijnych szkolnictwa zawodowego. Zaproszenie przyjął również prezydent Nowej Soli Jacek Milewski.

- Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze. Była to świetna okazja, by wymienić nasze samorządowe doświadczenia – mówi starosta Leszek Bajon, dziękując staroście nowosolskiej Iwonie Brzozowskiej za zaproszenie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Nowej Soli.