Stawiają na bezpieczeństwo - Powiat Słubicki

We wtorek strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Smogórach, na czele z jej szefem i powiatowym radnym Józefem Apanowiczem, spotkali się z członkiem zarządu województwa Marcinem Jabłońskim.

Rozmawiano m.in. o podniesieniu poziomu bezpieczeństwa dzięki finansowym wsparciom. - Zarząd województwa, doceniając zaangażowanie strażaków-ochotników, podejmuje działania służące usprawnieniu akcji ratowniczych oraz doposażeniu jednostek OSP. To wszystko po to, by zwiększyć skuteczność prowadzonych akcji i podnieść poziom bezpieczeństwa w regionie - podkreślał M. Jabłoński.