Wiemy, kto przetnie wstęgę podczas otwarcia sali gimnastycznej przy liceum! - Powiat Słubicki

- Od lat staram się wspierać potrzebujących – mówi Marcin Skiba, prezes zarządu prężnie działającej firmy Port Strefa w Słubicach. I nie są to puste słowa – to pan Marcin w „orkiestrową” niedzielę zaoferował najwięcej, bo aż 1000 złotych, za podarowany przez starostę Leszka Bajona voucher na uroczyste otwarcie sali gimnastycznej przy słubickim liceum. Dziś starosta osobiście przekazał zwycięzcy odpowiedni certyfikat.

M. Skiba, prócz tego, że co roku gra z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy, to zarządza fundacją „Cancer fighters”, wspiera także inną – „Pomagaj pomagać”. – Cieszę się, że naszą salę gimnastyczną otworzy osoba, która pomaganie ma we krwi – podkreśla starosta. I trudno się nie zgodzić.