Powiatowa Rada Kobiet wystosowała do mieszkańców apel w sprawie szczepień - Powiat Słubicki

Dziś w starostwie odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Kobiet. Naszym niezastąpionym paniom towarzyszyli: starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek.

- Decyzję o zaszczepieniu każdy podejmuje indywidualnie, jednak ma ona wpływ na życie całej społeczności. Dlatego apelujemy o odpowiedzialność, nie tylko za siebie, za swoje rodziny, ale także za wszystkich tych, z którymi się spotykamy w pracy czy choćby w sklepie. – czytamy w apelu Powiatowej Rady Kobiet do mieszkańców powiatu słubickiego w sprawie szczepień przeciwko COVID-19. Dokument został dziś przedstawiony staroście i wicestaroście, mieszkańcom zaś jego treść prezentujemy poniżej.

Bez tytuu copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copyGłos zabrała także dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska, opowiadając o trudnej kwestii przemocy domowej podczas pandemii. Nie zabrakło prezesa i wiceprezesa słubickiego szpitala, którzy mówili o sytuacji, jaka zapanowała w lecznicy po ponownym przekształceniu jej w tzw. placówkę covidową.