Im po prostu chce się chcieć! - Powiat Słubicki

- To, co robicie na co dzień, wpisuje się w jedno z najważniejszych zadań powiatu. Jestem pod wrażeniem waszej empatii i poświęcenia dla drugiego człowieka - mówił w imieniu swoim i zarządu powiatu starosta Leszek Bajon, podczas dzisiejszego spotkania z okazji przypadającego w niedzielę Dnia Pracownika Socjalnego.

Starosta zaprosił szefowe: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasza Chata”, Powiatowego Ośrodka Wsparcia, Dziennego Domu Senior+ oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej. Dla wszystkich był list z podziękowaniami i róża.

- Cieszymy się, że o nas pamiętano. Nasza praca wprawdzie do lekkich nie należy, jednak daje nam sporo satysfakcji – podkreślały panie, którym również życzymy wszystkiego co najlepsze!