Kolejna nagroda starosty trafiła do Kazimiery Chrzanowskiej. Brawo! - Powiat Słubicki

Jeszcze nie opadły emocje po piątkowej uroczystości, a już nazajutrz kolejna, tegoroczna Nagroda Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu" trafiła w godne ręce.

A zatem, uwaga: drugim laureatem nagrody została Kazimiera Chrzanowska, szefowa słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, wskazana do uhonorowania przez Powiatową Radę Kobiet. I trudno chyba o lepszy moment na wręczenie tego wyjątkowego medalu, niż obchody 60-lecia Związku.

- To wyróżnienie wiele dla mnie znaczy - mówiła pani Kazimiera, która dzięki swojej niespożytej energii i charyzmie spaja, integruje i pobudza do działania całą rzeszę seniorów, co widać było chociaż podczas dzisiejszej uroczystości. A trzeba podkreślić, że organizacja laureatki skupia aż 528 osób!

Pani Kazimiero, gratulujemy wyróżnienia! W pełni na nie Pani zasłużyła, z czym z pewnością zgodzą się nie tylko członkowie prężnie kierowanego przez Panią stowarzyszenia.