Rowerowa wyprawa Daniela Krawczyka wokół województwa dolnośląskiego dobiegła końca. Czas na kolejne regiony! - Powiat Słubicki

- 320 km na trasie: Zgorzelec-Jelenia Góra- Karpacz-Kowary-Wałbrzych-Kamienna Góra-Nowa Ruda-Srebrna Góra-Bardo-Ząbkowice Śląskie-Strzelin-Wrocław-Zgorzelec to moc niesamowitych wrażeń, ogrom satysfakcji, ale i chwile grozy - wspomina D. Krawczyk, który, jak wiemy, by pomóc małej Józefince z Ośna Lubuskiego, objechał wokół najpierw nasze województwo, by następnie zrobić to samo z dolnośląskim. I nie jest to jego ostatnie słowo, gdyż słubiczanin ma w planach "zdobycie" kolejnych województw.

W imieniu starosty Leszka Bajona, który objął honorowy i medialny patronat nad wyprawą, panu Danielowi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne kilometry. Małej Józefince życzymy zaś zdrowia!

Oto link do zbiórki: