Dzisiejsze posiedzenie Powiatowej Rady Kobiet pod znakiem zdrowia i spraw społecznych - Powiat Słubicki

Prócz starosty Leszka Bajona i wicestarosty Roberta Włodka, panie zaprosiły także prezesa i wiceprezesa słubickiego szpitala, którzy opowiedzieli o planach dotyczących lecznicy oraz sytuacji po jej ponownym otwarciu dla wszystkich pacjentów.

Rozmawiano także na temat budynku w Cybince, w którym mieściła się, przeniesiona niedawno do Słubic, "Nasza Chata". Wszyscy byli zgodni, iż obiekt ten powinien być przeznaczony na cele społeczne. I wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Ale o tym napiszemy wkrótce.