W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii zabrzmiał ostatni dzwonek - Powiat Słubicki

- Nadszedł czas odpoczynku dla uczniów i nauczycieli. W przypadku tej placówki jest to o tyle istotne, że nie przeszła ona w tryb zdalnego nauczania w czasie pandemii - mówił dziś starosta Leszek Bajon, podczas zakończenia roku szkolnego w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim.

Staroście towarzyszył przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza Obaj wręczyli eleganckie pióra uczniom, którzy otrzymali najlepsze świadectwa: Karinie Gajdzie i Tomaszowi Gajdzie. Gratulujemy!

Uczniowie przygotowali fantastyczny program artystyczny, kilka piosenek zaśpiewała także Sara Egwu-James, zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids. Brawo!

Dziękujemy za zaproszenie! W imieniu starosty i przewodniczącego Rady, wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy cudownych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia wkrótce!

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.