Z tego ciasta będzie pyszny chleb, bo przygotowali je nasi seniorzy - Powiat Słubicki

Jak kulinarne warsztaty, to tylko w Dereniówce w Lubiechni Wielkiej! Wiedzą o tym doskonale nasi seniorzy z Dziennego Domu Senior+, którzy pod czujnym okiem Grażyny Dereń wzięli się za pieczenie domowych bułeczek.

Zanim ciasto znalazło się w formach, wymieszał je starosta Leszek Bajon wraz z wicestarostą Robertem Włodkiem. - Czy kręcimy w dobrą stronę? – pytali panią Grażynę. Wyszło chyba nieźle, bo wkrótce zawartość misek trafiła do piekarnika.

Starosta i wicestarosta odwiedzili także sołtysa Jana Krzysztofa Hańbickiego, z którym rozmawiali m.in. o planowanych remontach dróg, chodników czy boiska we wsi.