W sobotę parkiet należał do naszych emerytów, rencistów i... starosty! - Powiat Słubicki

Mimo, że Dzień Matki obchodzimy jutro, to już w sobotę członkowie słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z niezawodną Kazimierą Chrzanowską na czele pokazali, że to ważne święto można uczcić w niebanalny sposób: na przykład fantastyczną zabawą!

Nasi seniorzy do biesiadowania w Nowym Młynie zaprosili starostę Leszka Bajona, który nie tylko złożył życzenia wszystkim mamom, ale i królował na parkiecie przy nieśmiertelnych hitach.

Doprawdy, widząc takie świętowanie, połączone z wulkanem pozytywnej energii uczestników, wypada żałować, że Dzień Matki jest tylko raz w roku. Dziękujemy za zaproszenie i raz jeszcze wszystkiego naj, naj!

Więcej zdjęć z zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.