Sala gimnastyczna przy słubickim Ogólniaku zostanie dokończona - Powiat Słubicki

Dziś starosta Leszek Bajon podpisał wraz z członkiem zarządu województwa Marcinem Jabłońskim umowę w tej sprawie.

Przypomnijmy: 12 kwietnia podczas sesji sejmiku województwa radni przyznali 1 milion złotych na dokończenie sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Licealnych w Słubicach. A już wkrótce na plac budowy wejdzie ekipa wybranego w przetargu wykonawcy.

Dzisiejsze podpisanie umowy było również okazją do spotkania pracowników Starostwa Powiatowego i Urzędu Marszałkowskiego, odpowiedzialnych za projekty. Rozmawiano o kolejnych przedsięwzięciach, na które można by uzyskać unijne dofinansowanie. Pomysłów jest całe mnóstwo, sfer, w których można je realizować również, a chęci do wspólnego działania… jeszcze więcej. Ale o tym napiszemy niebawem.