Oto nasze orły! Nagrody starosty przyznane! - Powiat Słubicki

- Żałuję, że z powodu pandemii nie mogłem się spotkać z wami osobiście. Cieszę się jednak, że mimo to mogłem pogratulować wam znakomitych wyników w nauce oraz, rzecz jasna, nagrodzić was - mówi starosta Leszek Bajon najlepszym tegorocznym absolwentom powiatowych szkół. A oto nagrodzeni uczniowie:

• Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Wiktoria Daria Gładka;
  • Zespół Szkół Licealnych: Julia Grzelak, Martyna Prokopowicz, Dominika Kołyszko, Karolina Zielińska, Martyna Cieślak, Kacper Jastrząb, Malwina Nietupska oraz Adrianna Przeworska.

W imieniu starosty oraz przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy serdecznie gratulujemy i już dziś życzymy powodzenia na maturze, która rozpoczyna się we wtorek. Połamania piór!