Ostatnie stacjonarne posiedzenie zarządu powiatu. Od poniedziałku Lubuskie czeka lockdown - Powiat Słubicki

Warto zapamiętać ten obrazek – wczorajsze posiedzenie zarządu powiatu było ostatnim przeprowadzonym w trybie stacjonarnym. Jak wiemy, od poniedziałku nasze województwo czeka lockdown, toteż wszystkie podobne spotkania odbywać się będą w systemie zdalnym. Jak długo? Niestety, nie wiadomo…

A czym zajęli się członkowie zarządu podczas wczorajszego posiedzenia?

- Między innymi podjęliśmy uchwałę sprawie oceny działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach za ubiegły rok oraz zatwierdziliśmy materiały na najbliższą sesję Rady Powiatu – mówi starosta Leszek Bajon.

.