Bartosz Zmarzlik wkrótce ponownie w Słubicach? Wszystko na to wskazuje! - Powiat Słubicki

Starosta Leszek Bajon miał dziś niezwykłego gościa! Odwiedził go Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający Stali Gorzów. I to z nie byle jakim prezentem - pięknie wydanym kalendarzem ze zdjęciami przedstawiającymi żużlowców klubu, ich trenerów i prezesa. Fotografie zostały wykonane w niepowtarzalnym klimacie przed Filharmonią Gorzowską czy w pałacu w Mierzęcinie.

Jeśli się przyjrzycie zobaczycie, że panowie trzymają kalendarz otwarty na kwietniu, którego "gwiazdą" jest nie kto inny, lecz Bartek Zmarzlik.

Czyżby to coś oznaczało? Tak, tak, nie mylicie się: wprawdzie dziś pan dyrektor był sam, ale - uwaga - obiecał, że następnym razem przyjedzie do Słubic... z naszym dwukrotnym mistrzem świata!
Nie możemy się już doczekać!